PLANETDP // HABERLER // The Walking Dead 11. Sezon Onayını Aldı

The Walking Dead’in 11. sezonuyla geri dönecek olması aslında pek de şaşırtıcı bir haber değil. Düşen reytinglerine rağmen dizi hala Amerikan kanalı AMC için büyük bir başarı. Ama bu sezonla ilgili dizinin bu yılki New York Comic-Con’undan gelen yeni haberler de var Lauren Cohan gelecek sezonda Maggie olarak geri dönecek.

10. sezon bu ay başlamak üzere ve duyduğumuza göre Cohan önümüzdeki yıl normal durumuna dönmeden önce Maggie’yi sezon sonuna doğru kısa bir süreliğine de olsa diziye geri döndürecek.

AMC ile para konusunda zıt düşen (ve kısa bir süreliğine ömrü pek de uzun sürmeyen aksiyon/komedi serisi Whiskey Cavalier’da rol alan) Cohan, Dead çetesine dönüşünü açıklamak için sürpriz yaparak panele katıldı. Cohan sahnedeyken, “Bu tamamen gerçeküstü,” dedi. “Tıpkı evimde gibiyim. Çok dokunaklı. Gerçekten çok, çok dokunaklı. Bunun çok özel bir Comic-Con ve çok özel bir aile olduğunu düşünüyorum ve burada olduğum için çok mutluyum.”

10. sezonda kahramanlarımız Whisperers’la başa çıkmaya çalışıyor ve toplulukların nasıl tekrar yola gireceğini çözmeye çalışıyorlar. Bu sezon ayrıca Danai Gurira’nın da dizideki son sezonu olacak.

Çeviri: rroncy

Kaynak: Empire

Yorumlar (3)

Putte     10/08/2019 02:10 Id:778


*Admin

Çok uzattılar bence. Yine de keyifle seyrediliyor.

ango     10/09/2019 08:10 Id:780


Olumsuz eleştiriler çok artmasına rağmen izleme hevesimin hiç azalmadığı dizidir.Oyuncularla ve iyi dramatize edilmesiyle alakalı olabilir bu.Çevirsinler istedikleri kadar,ben izlerim..

Morfin     10/17/2019 08:10 Id:804


Gereksiz uzadığı için konu çok dağıldı. Bence dizinin senaryosunu bir an önce toparlayıp final yapması gerekiyor.