PLANETDP // HABERLER // The Walking Dead: World Beyond’un Yayım Tarihi Açıklandı

Son Comic-Con@Home etkinliğinde AMC, The Walking Dead’in 10. sezonun final bölümünün 4 Ekim Pazar günü, Amerika saatiyle akşam 9’da yayımlanacağını açıklamış ve ek olarak da The Walking Dead: World Beyond’un da onu takiben saat 10’da yayımlanacağı belirtmişti.

Finalden sonraki haftada ise, yani tam olarak 11 Ekim’de, Fear the Walking Dead’in de 6. sezonu yayımlanacak. World Beyond’un bölümleri ise onu takiben ekranlarda yer alacak.

The Walking Dead: World Beyond yepyeni bir mitoloji ve hikaye barındıracak ve bu kıyamet sonrası dünyada hayatta kalan bir toplumda büyüyen ilk jenerasyonu konu alacak. İki kız kardeş, iki arkadaşlarıyla birlikte bir görev uğruna bu güvenli ve konforlu bölgeden çıkarak, bilinen ve bilinmeyen tehlikelere, yaşayanlar ve ölülere cesurca göğüs gerecekler. Onları korumak isteyenler ve zarar vermek isteyenler tarafından devamlı izlenirken bu gençler, dünya hakkında bildikleri her şeyi, kendilerini ve birbirlerini test edecek, bir büyüme ve dönüşüm savaşı verecekler. Bazıları kahraman olacakken bazıları da acımasızlaşacak. Ancak hepsi peşinde oldukları gerçeğe ulaşacaklar.

Kaynak: Tvseriesfinale

Yorumlar (0)