PLANETDP // HABERLER // The Walking Dead'in 8. Sezonuna Çöpçü Jadis ve Dahası Dahil Olacak

"The Walking Dead"ın 7. sezonu ilk gösteriminden finaline kadar olan süreçte geniş devamlı karakter listesinde birkaç boşluk bıraktı. Şükürler olsun ki 8. sezon yeni dost gibi görünen düşman çöpçüleri, Negan'ın sağ kolunu ve dahasını seçme yoluna gitti.

TVLine bu sonbahar gelecek 8. sezonda en az üç "The Walking Dead" yıldızının devamlı karakter listesine katılacağını onayladı. Herşeyden önce Pollyanna McIntosh'un Jadis'i ve onun "Heapster" arkadaşları (Rick'e ihanet etmelerine rağmen.) yollarına devam edecek gibi görünüyor, Steven Ogg ise Negan'ın yardımcısı Simon olarak daha esaslı bir rol alacak. Terfi eden bir diğer karakter ise 5. sezondan itibaren dizide yer alan Katelyn Nacon'un Enid'i.

Üçü de çizgi romandan farklılık gösteriyor, örneğin Jadis ve çöpçü çetesi romandakiler ile hiçbir benzellik taşımıyor ve Dwight'ın bazı düşmanca tavırları da Simon'a verilmiş. Çizgi romanda Sophia'nın (AMC Series'in Sophia'yı 2. sezonda öldürdüğünü de eklersek.) gördüğü işlevi Enid aşağı yukarı yerine getiriyor.

Şimdilik "The Walking Dead"in 8. sezonu ile ilgili, Rick ve koalisyonunun Negan'la kapıştığı, "All Out War" bölümünü baz alma isteği dışında pek birşey bilinmiyor. Romana kıyasla belli başlı zaman atlamalarıyla karşılaşabiliriz. Ayrıca birkaç ay önce Maria Bello'nun 8. sezonda rol alacağı dedikoduları yayılmıştı.

Yaz bizi "Walking Dead"e yaklaştırdıkça daha çok şey öğreneceğiz ama Jadis, Simon ve Enid ile ilgili 8. sezonda neler göreceğiz?

Kaynak: screencrush

Yorumlar (1)

CloudT     04/19/2017 12:04 Id:17


Kıdemli

Berbat edilmiş bir sezondan sonra bilemiyorum be altan.