PLANETDP // HABERLER // The Walking Dead'in Dokuzuncu Sezonu Zamanda İleriye Atlayacak

The Walking Dead çizgi roman serisinin hayranlarının bildiği üzere grupların Negan ile savaşından sonra hikayenin konusunda iki yıllık bir atlama oluyor. Son sezon finalinin ardından aynı şekilde AMC dizisinin hayranları da The Walking Dead'in dokuzuncu sezonunun zamanda ileriye atlayacağını tahmin etti. Şimdiyse yeni showrunner Angela Kang dizinin zamanda ileriye atlayacağını doğruladı.

Kang konuyla ilgili "Gerçekten taze bir bakış ve his sunacak bir sezonun üzerinde çalışıyoruz." yorumunda bulundu ve "Bu sezon zamanla oynuyoruz, böylece hikayede bir nevi ileri atlamayı başarıyoruz." diye ekledi.

Kang ayrıca gelecek sezonun ana karakter ilişkilerine nasıl daha çok odaklanacağı konusunda da konuştu. Ek olarak dokuzuncu sezonun dizinin kadınları için bazı ilgi çekici fikirler sunacağını söyledi. Fakat Andrew Lincoln'ün diziyi terk edeceğini iddia eden haberlerle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Robert Kirkman tarafından yazılan bir çizgi roman serisinden esinlenen The Walking Dead, zombi kıyametinin ardından geçen ayları ve yılları konu alıyor. Hayatta kalan bir grup insan Rick Grimes isimli bir şerifin önderliğinde güvenli bir ev umuduyla yolculuk eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan yer alıyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

d3d3     06/25/2018 11:06 Id:535


Kıdemli

önceki sezonda izlediğimiz Rick in gördüğü şeyler doğru olacak o zaman , hadi bakalım görücez nasıl olduğunu...

İpsizUcurtma     05/26/2019 03:05 Id:679


Bu diziye 9 sezon boyunca tahammül edebilen seyirciye plaket verilmeli bence.