PLANETDP // HABERLER // Thor: Love and Thunder, Hemsworth’ün Son Marvel Projesi Olmayacak

Chris Hemsworth yakın zamanda Thor’un çekicini bırakmayı düşünmüyor.
Marvel yıldızı, Elle Man ile yaptığı bir röportajda Thor: Love and Thunder’ın ardından Marvel’dan ayrılmayı düşünmediğini belirtti.
Gelecek filmin ardından Thor’un emekliye ayrılıp ayrılmayacağı sorulduğunda ise Hemsworth, bunun karakteri için bir son olmadığını belirtti.
Hemsworth, “Delirdin mi?! Emekli falan olmayacağım. Thor bunun için çok genç. Yalnızca 1500 yaşında falan.” dedi. “Bu kesinlikle Marvel’a veda edeceğim film değil. En azından öyle umuyorum.
Ayrıca Hemsworth senaryonun, önceki solo filmlerinden daha neşeli olan Thor: Ragnarok’tan daha da eğlenceli olduğunu söyledi.
Senayoyu okumuş biri olarak, kesinlikle çok heyecanlı olduğumu söyleyebilirim. Bu yapımda bolca aşk ve bolca şimşek olacak. Avengers: Endgame’de olanlardan sonra hala Marvel Evreni’nin bir parçası olduğum ve Thor’un hikayesini anlatmaya devam edebildiğimiz için mutluyum. Anlarsınız ki, senaryo hakkında bir şey söyleyemem. Ama merakınızı şöyle dindireyim, senaryoyu okurken Thor Ragnarok’tan daha çok keyif aldım ve bu bir şeyleri açıklıyor olmalı çünkü o film harikaydı.” dedi.
Bir gün bitecek. Şimdi ya da çok daha sonra, bilmiyorum… Geleceğin neler göstereceğini kim bilebilir? Bilmem, yeniden yapımlar, devam filmleri, yan filmler olabilir – kim bilir?” dedi.
Koronavirüs sebebiyle ertelenen Thor: Love and Thunder, 11 Şubat 2022’de izleyiciyle buluşacak.
Kaynak: Variety

 

Yorumlar (1)

Fullmetall     09/17/2020 12:09 Id:1195


Filmin kadrosu öyle gözükmüyor ama. :D