PLANETDP // HABERLER // Tv'de Ocak Ayı; Yeni Dizilerin Tanıtımı ve Fragmanları

Ocak ayında başlayacak yeni dizileri sizler için derledik; 

 

Konusu;

LA to Vegas, bir havayolları ekibi ile eksantrik yolcuların her hafta Burbank’ten Las Vegas’a olan gidiş dönüş yolculuklarını konu edinen bir iş yeri komedisidir. Yolcularla iletişim kurmanın uçağı uçurmak kadar önemli olduğunu düşünen uçağın kendini beğenmiş, sevimli narsist pilotu ve eğlenceli ekibinin aklında tek bir şey vardır; her hafta gittikleri Las Vegas'tan zengin olarak dönmek.

 

 

  • 9-1-1 (FOX) Yayın Tarihi; 3 Ocak

Konusu;

9-1-1 dizisi; polis, sağlık görevlileri, itfaiyeciler gibi acil durumlarda ilk müdahele eden, başkalarını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan insanların hayatlarına değiniyor. 

 

 

  • Grown-ish (Freeform) Yayın Tarihi; 3 Ocak

Konusu;

"Grown-ish" yüksek öğrenim dünyasındaki öğrenci ve yöneticilerin karşılaştıkları sorunlara güncel bir bakış atıyor. Komedi, Johnsons'un en büyük kızı Zoey'i (Yara Shahidi) izliyor. Yetişkinliğe adım atarak yuvadan ayrılan ve üniversiteye giden Zoey hayatın sandığı kadar kolay olmadığını ve herşeyin kendi istediği gibi gitmediğini hızla anlıyor.

 

 

  • The Chi (Showtime) Yayın Tarihi; 7 Ocak

Konusu;

Chicago'nun güney yakasında bir mahalle... Çocuklar okula hazırlanırken, ebeveynler ve geçimlerini sağlamak isteyen genç yetişkinler işlerine başlar. Yaşlılar ise günlerini evlerinin önündeki verandalarda geçirir. Bu çetin mahallede insanlar hayallerini bastırmak ve ertelemek zorunda kalıyor. Çünkü, alınacak en basit kararlar yıkıcı sonuçlar doğurabilir.

 

 

Konusu;

Los Angeles'da geçen dizide, iki arkadaşın hayatları konu ediliyor. Hayata bakış açıları, düşünceleri, insanlarla olan ilişkileri ve daha birçok açıdan birbirinin zıttı olan Benji ve Esther tamamen bir rastlantı sunucu tanışır. Sürekli kavga etmelerine rağmen tüm zamanlarını birlikte geçiren arkadaşlar birbirlerinden kopamayacaklarını anlarlar.

 

 

Konusu;

Black Lightning, yıllarca kimliğini saklayan Jefferson Pierce’in kızını geri kazanmak için süper kahraman kostümünü yeniden giymesini anlatıyor.

 

 

Konusu;

Dizi, uzun süre Birleşmiş Milletler'de ajanlık yapmış ve esasında görevinin paralel evrene geçen gizli yolu korumak olduğunu sonradan fark eden Howard Silk adındaki bir adamın hikayesini anlatıyor.

 

 

Konusu;

Zorlu ama dahi bir doktor, ilk günü boyunca idealistik genç bir doktora rehberlik eder. Hastanede olan biten iyi aynı zamanda kötü şeyleri de ona gösterir. Hayatlar kurtarılabilir ya da ölümler olabilir; ancak beklentilerin yıkılacağı kesindir.

 

 

Konusu;

Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanacak olan ve Türkçe'ye "Ruh Avcısı" ismiyle çevirilen The Alienist, 1896 yılında New York'ta geçiyor. Times muhabiri John Schuyler Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve henüz yeni atanmış olan polis müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmalarının hikayesini anlatıyor.

 

Yorumlar (5)

zarat     01/01/2018 09:01 Id:364


Co. Moderator

Ellerine emeğine sağlık, bilgilendirme için teşekkürler SABRE

Feanor     01/01/2018 10:01 Id:366


Müthiş hizmet, teşekkürler.

metingunay     01/02/2018 03:01 Id:367


Liste için teşekkürler

SABRE     01/02/2018 06:01 Id:372


Advisor

Yorumlar için teşekkürler.

Putte     01/05/2018 10:01 Id:375


*Admin

Ellerine sağlık