PLANETDP // HABERLER // Tv'de Şubat Ayı; Yeni Dizilerin Tanıtımı ve Fragmanları

Şubat ayında başlayacak yeni dizileri sizler için derledik; 

 

  • A.P. Bio (NBC) Yayın Tarihi; 1 Şubat

Konusu;

Jack Griffin, hayalindeki işi kaçıran, felsefe eğitimi almış biridir. İşi kaçırdıktan sonra, Whitlock Lisesi’nde AP Biyoloji dersini vermek üzere iş bulur ancak kafasında hiç de biyoloji öğretmek yoktur. Onur öğrencileri dolu bu sınıfta Jack, Müdür Burbin’i yanlış yönlendirir ve öğrencilerini; hayalindeki işi çalan rakibinden intikam almak ve o işe girebilmek için kullanmaya çalışır.

 

Konusu;

Altered Carbon, insanların karakterlerini ve ruhlarını yeni bedenlere transfer edebiledikleri alternatif bir gelecekte geçiyor. Takeshi Kovacs, ölümün neredeyse imkansız olduğu bu gelecekte tek bir cinayeti aydınlatırsa özgür kalacaktır.

 

Konusu;

Dizi; üçü Vietnam, Somali ve Kolombiya'dan evlatlık olarak alınan, biri ise kendi biyolojik çocukları olan dört çocuğuyla birlikte yaşam süren orta yaşlı bir çifti ve çok ırklı çağdaş ailesinin hikâyesini merkezine alıyor. Görünüşte mükemmel ve ilerici gözüken bu aile gerçekte ise derin çatlaklar barındırmakta. Ayrıca çocuklardan birisi başkalarının göremediği şeyleri görmeye başlar. Bu bir akıl hastalığı mı yoksa başka bir şey mi?

 

Konusu;

Dizi Catherine Langford'un hikayesini anlatacak.

 

Konusu;

Dizi 90'larda akıllı telefonların, sosyal medyanın olmadığı zamanlarda geçen, bir grup lise öğrencisinin yaşadıklarını anlatacak.

 

Konusu;

The Looming Tower, artan Usame bin Ladin ve El Kaide tehlikesinin izlerini takip eden ve CIA ile FBI arasındaki rekabetin 11 Eylül'e ve Irak Savaşı'na hazırlamış olabileceği zemine bakış atıyor. Merkezinde de Ali Soufan (Rahim) ve John O'Neill (Daniels) yer alıyor. FBI'ın New York'taki terör karşıtı biriminin başında olan O'Neill, Amerika'nın El Kaide tarafından hedef alındığından emindir. Ancak hükümetin diğer organlarından ve özellikle CIA'den kasıtlı şekilde yeterince destek alamamaktadır. O'Neill'ın biriminde çalışan genç FBI ajanı Ali Soufan, İslam ve Arapçaya olan yatkınlığından dolayı kısa süre süre içnde O'Neill'in çırağı haline gelir.

 

Konusu;

Afro-Amerikalı bir gencin polis tarafından ağır yaralanmasının ardından Jersey City'de tansiyon yükselir. 

 

  • Barry (HBO) Yayın Tarihi; 25 Şubat

Konusu;

HBO'nun yeni dizisi Barry, Barry isimli eski bir askerin kendini Los Angeles’ta tiyatro sahnesinde bulmasını oldukça komik bir dille anlatacak.

 

Konusu;

Good Girls, ay sonunu getirmeye zorlanan, banliyöde yaşayan 3 kadını anlatıyor. Grubun elebaşı; Beth, kocası Dean’in bir ilişkisi olduğunu öğrendiğinde hayal kırıklığına uğramıştır. Hayattan bıkmış ve kızgın olan Beth, en iyi arkadaşı Ruby ve oğlunun velayetini alabilmek için iyi bir avukata ihtiyacı olan Annie ile birlikte; artık hayatta güvenli oynamayı bırakıp, her şeyi riske ederek bir süpermarketi soymaya karar verirler. Ancak içlerinden biri marketin müdürü tarafından görülünce beklediklerinden daha büyük bir şeyin içinde olduklarını ve düşündüklerinden çok daha zor kurtulacaklarını fark ederler.

 

Konusu;

Chip'in hayatı en iyi arkadaşını kaybetmesi ve karısının hamile olduğunu öğrenmesi üzerine değişir. Artık daha iyi bir hayat yaşamaya kararlıdır. Hayatla ilgili cevapları ararken dünyanın en popüler kitabına bakar; İncil'e. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Chil, kutsal kitaba uygun bir hayat sürmeye karar verir fakat günümüz dünyasında bunun düşündüğü kadar kolay olmayacağını hemen anlar. Pratik tavsiyelere ihtiyacı olduğunu bildiğinden, gerektiğinde yardımcı olması için, o ve karısı bir "tanrı takımı" oluştururlar.

 

  • Unsolved (USA Network) Yayın Tarihi; 27 Şubat

Konusu;

Dizi, Tupac Shakur ve Biggie Smalls (a.k.a The Notorious B.I.G ) cinayetlerini anlatacak.

Yorumlar (2)

zarat     02/03/2018 02:02 Id:412


Co. Moderator

Ellerine emeğine sağlık, bilgilendirme için teşekkürler SABRE

d3d3     02/03/2018 09:02 Id:413


Kıdemli

teşekkürler