PLANETDP // HABERLER // Uncharted: Tom Holland Çekimlerin İyi Gittiğini Belirtti

Yıllarca süren planlama, yönetmen değişiklikleri, yapım süreci aksaklıkları ve çekimlerin durdurulması gibi birçok aksaklığın ardından çok beklenen live action Uncharted filmi için sonunda her şey yolunda ilerliyor gibi. Tom Holland yaptığı bir Instagram yayınında çekimlerin iyi gittiğini açıkladı ve bu gidişle film, 16 Temmuz 2021 olarak planlanan vizyon tarihine yetişecek gibi duruyor.

Çekimler çok, çok iyi gidiyor.” dedi. “Film tam anlamıyla hayal ettiğim şekilde. Biliyorsunuz, oyunları oynadınız mı bilmiyorum ama ben oyunların çok büyük bir hayranıyım ve her şey çok iyi gidiyor.

“Bu arada, bacağımda kocaman bir morluk var ama Instagram’ın göstermemi pek hoş karşılamayacağı bir yerde – gösterirsem yayın kapatılır gibi geliyor fakat evet, efsanevi bir morluk.” dedi.

Venom’ın yönetmeni Ruben Fleischer’ın başında olduğu film, konusunu Uncharted 3: Drake’s Deception oyunundan alıyor ve genç Nathan Drake’in (Holland) partneri Victor Sullivan (Wahlberg) ile tanışmasını konu alıyor.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Enes_Biga     09/16/2020 11:09 Id:1193


ADG

Oyunlarda sevdiğim iki karakteri de sevdiğim iki oyuncu canlandıracak. Umarım vizyon tarihine yetişir ve güzel bir uyarlama izletirler bize. Tutarsa arkası da gelir. Çünkü son yıllarda yenilikçi ve farklı yapımları göremediğimiz holivud için oyun dünyası büyük bir cennet.