PLANETDP // HABERLER // Universal, Fifty Shades of Grey Yazarı E. L. James'in Yeni Romanını Uyarlayacak

Universal Pictures, hararetli bir ihalenin ardından Fifty Shades of Grey yazarı E. L. James'in yeni romanı The Mister'ın film haklarını kazandı. James, 2019 yılının en çok satan aşk romanının yapımcılığı üstlenecek.

Roman; ailesinin asilzade ünvanını, zenginliğini, arsalarını ve beraberinde gelen sorumluluğu miras alan gösterişli ve yakışıklı Maxim Trevelyan'ı konu alıyor. Maxim hazır olmadığı bu rolle yüzleşmekte zorlanır. Fakat en büyük zorluğu beklenmedik ve esrarengiz genç bir kadın olan Alessia Demachi'ye duyduğu arzuya karşı koymaktır. İngiltere'ye yeni gelen Alessia'nın tehlikeli ve problemli bir geçmişi vardır. Maxim için suskun, güzel ve müzikte yetenekli olan Alessia davetkar bir gizemdir ve ona karşı beslediği arzu daha önce hiç tecrübe etmediği bir tutkuya dönüşmeye başlar. Maxim arzuladığı kadına tehdit oluşturan kötülükle yüzleşirken kendi sırlarını da koruması gerektiği bir durumla karşı karşıya kalır.

Sara Scott ve Lexi Barta, Universal adına projeyi denetleyecek.

Universal, James'in Fifty Shades üçlemesini 2012 yılında aldı. Adaptasyonun üç filmi dünya çapında toplamda 1.3 milyar dolardan fazla kazanç elde etti.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

Putte- 02/26/2020 06:02 Id:987

Çıksın bakalım seyrederim ben bunu.