PLANETDP // HABERLER // Vikings'in 5. Sezonuna İlk Bakış

History'nin Vikings'i sonbahardaki ilk gösterim zamanı geldiğinde çok farklı görenecek ve farklı derken sadece konumdan bahsetmiyoruz. Travis Fimmel'in çıkışından sonra Jonathan Rhys Meyers "Muharebe Piskoposu" rolünü tam zamanlı yapacak. Ayrıca ilk fotoğraflarımız eşsiz bir şekilde Viking'lere ait olmayan konumlar da gösteriyor.

Büyük ihtimalle Comic-Con 2017'de gösterilecek fragmandan önce Entertainment Weekly ilk resmi Vikings'in 5. sezon fotoğraflarını paylaştı. Bjorn Ironside (Alexander Ludwig) dizinin manzaralı İrlanda kırsal kesimlerinden Fas'a çıkarken ve yeni Sahra olay yerine katılırken 4. sezonun sonlarına doğru eklenen Jonathan Rhys Meyers, Ragnar'ın oğlu Kemiksiz Ivar (Alex Hogh Andersen)'a karşı "Savaşçı Piskopos" Heahmund olarak uyum sağlıyor.

Tarihi Bjorn'a Akdeniz'e yaptığı gezide ne olduğu belirsizliğini koruyor ama Ivar'ın Heahmund'a karşı savaşı kadarıyla dizinin yaratıcısı Michael Hirst belirli bir görüşe sahip.

"Andersen oldukça güçlü bir mevcudiyet. Ivar ve Heahmund'un arasında zamanla belli miktarda karşılıklı saygı gelişecek. Savaşa tamamen bu iki büyük ve zorlu savaşçının kişilikleri hükmediyor."

Önümüzdeki hafta Vikings'in genişletilmiş 5. sezonu hakkında daha çok şey öğreneceğiz. Aşağıda en son çıkan kısa fragmanı izleyin ve Comic-Con 2017'den gelecek son haberler için takipte kalın.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (1)

mcake±     07/14/2017 09:07 Id:83


Uzman

Ivar dümbüğünün sürünmesini mi izleyeceğiz. 2.Sezondan itibaren istikrarlı bir düşüş varken 4.sezon dibe vurdu. Benim için sildiğim ve devam etmeyeceğim bir dizi haline geldi. Keşke izlemeseydim diyemem, dizi genel olarak güzeldi.