PLANETDP // HABERLER // Zack Snyder's Justice League'in Son Fragmanı Yayınlandı

18 Mart'ta izleyici karşısına çıkacak olan Zack Snyder's Justice League filminin son fragmanı yayınlandı.

Zack Snyder'in, kızının ölümü üzerine çekimlerinin son aşamasında çekildiği 2017 yapımı Justice League filmini Joss Whedon tamamlamış ve başta çıkması beklenen halinden epey farklı olduğu yönetmen ve oyuncular tarafından pek çok sefer dile getirilmişti. Hayranların ''Snyder Cut'' baskısı, oyuncuların ve yönetmenin de istekleri sonucu Warner Bros da oluşan bu beklentiye karşı koyamamış Justice League filminin Snyder Cut versiyonunu yayınlamaya karar vermişti.

Zack Snyder'in önceki filmde kullanılan ve kullanılmayan ham çekimlerin yanı sıra yeni sahneler de çektiği biliniyor. Yönetmenin kendi vizyonunu hayranlarına aktarmak için hikaye ve kurguyu yeniden düzenlediği; görsel efektler, karakter tasarımları ve müziklerde değişikliğe gittiği Zack Snyder’s Justice League, yaklaşık 4 saatlik yeni haliyle 18 Mart'ta HBO Max ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Film, ülkemizde ise aynı gün Türk Telekom Tivibu ve Turkcell TV+ üzerinden yayınlanacak.

 

 

Yorumlar (3)

Fullmetall     03/15/2021 10:03 Id:1267


3 gün sonra Film çıkacak, Basında kiler izledi filmi, Ne fragmanı yayınlıyorlar kaç gündür.. :d Düz Filmi verde izleyek ne sen uğraş ne biz Zack cim.. :D :D

Enes_Biga     03/16/2021 11:03 Id:1272


ADG

Adamı zaten şamar oğlanı yaptılar önceki filmde, bırakın istediği gibi takılsın bu sefer :D

ehl-i karye     03/21/2021 12:03 Id:1275


Etkin

Az sabır diyorum son bir kaç gün kaldı yayınlanmasına. gerçi torrentte filan mevcut.