Foto

( 1993 - )


( 27 yaşında 1.82 m boyunda )

Doğum Adı: Franz Drameh Tarihi: 05/01/1993 Yeri: Londra, İngiltere, İngiltere

Kısa Biyografi

Franz Alhusaine Drameh was born on 5 January, 1993 in London, England, UK. He is a Gambian British actor. His film debut was in Clint Eastwood's fantasy drama, Hereafter (2010). He also appeared in British film Attack the Block (2011) and the blockbuster Edge of Tomorrow (2014). He stars as Jefferson "Jax" Jackson on CW's The Flash (2014) and in its spinoff, DC's Legends of Tomorrow (2016).

Son Güncelleme Tarihi: 30-07-2020

Franz Drameh rol aldığı yapımlar.

  • 33
  • 69

DC's Legends of Tomorrow

Yıl: 2016 | IMDB: 4532368

Ülke: ABD
Aka: Gelecegin Efsaneleri , Legends of Tomorrow , DC Legends of Tomorrow
Tür: Aksiyon, Macera, Drama, Bilim Kurgu
Yönetmen: David Geddes,Dermott Downs,Kevin Mock,Gregory Smith,Alexandra La Roche,
Oyuncular: Caity Lotz, Amy Louise Pemberton, Dominic Purcell, Brandon Routh, Nick Zano, Maisie Richardson-Sellers, Tala Ashe, Jes Macallan, Franz Drameh, Victor Garber, Arthur Darvill, Matt Ryan, Adam Tsekhman, Courtney Ford, Wentworth Miller,

  • DP
  • 6/10
  • IMDB
  • 6.8/10
  • RT
  • 87
  • 5
  • 4

Edge of Tomorrow

Yıl: 2014 | IMDB: 1631867

Ülke: ABD, Kanada
Aka: All You Need Is Kill, Live Die Repeat, Live Die Repeat: Edge of Tomorrow, We Mortals Are, Yarının Sınırında
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Yönetmen: Doug Liman,
Oyuncular: Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleeson, Bill Paxton, Jonas Armstrong, Tony Way, Kick Gurry, Franz Drameh, Dragomir Mrsic, Charlotte Riley, Masayoshi Haneda, Terence Maynard, Noah Taylor, Lara Pulver, Madeleine Mantock,

  • DP
  • 8/10
  • IMDB
  • 7.9/10
  • MT
  • 71
  • RT
  • 91