Foto

( 1997 - )


( 26 yaşında 1.8 m boyunda )

Doğum Adı: Griffin Puatu Tarihi: 07/09/1997 Yeri: Glendale, California, ABD

Kısa Biyografi

Griffin Daniel Puatu was born September 7, 1997 in Glendale, California. He is an actor and singer, best known for his roles as Ganke Lee in Spider-Man: Miles Morales (2020), Louis in Beastars (2019), and Jericho in Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie (2020). Griffin grew up in a mixed family. His father is Filipino, Spanish and Irish, and his mother is Swedish and German.

Son Güncelleme Tarihi: 08-11-2022

Griffin Puatu yer aldığı yapımlar

  • 2
  • 2

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!

Yıl: 2020 | IMDB: 11821792

Ülke: Japonya
Aka: Hamefura, Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta...
Tür: Animasyon, Komedi, Drama, Kurgu, Romantik
Yönetmen: Keisuke Inoue,
Oyuncular: Tatsuhisa Suzuki, Maaya Uchida, Tetsuya Kakihara, Miho Okasaki, Shouta Aoi, Yoshitsugu Matsuoka, Inori Minase, Saori Hayami, Jeannie Tirado, Griffin Burns, Bryce Papenbrook, Toshiki Masuda, Azumi Waki, Griffin Puatu, Nicolas Roye,

  • IMDB
  • 7.3/10
  • MAL
  • 7.4/10
  • 3
  • 1

Mobile Suit Gundam Narrative

Yıl: 2018 | IMDB: 9497146

Ülke: Japonya
Aka: Mobile Suit Gundam NT, Mobile Suit Gundam Narrative, Kidou Senshi Gundam NT, Kidou Senshi Gundam Narrative
Tür: Animasyon, Aksiyon, Bilim Kurgu
Yönetmen: Shun'ichi Yoshizawa,
Oyuncular: J. David Brimmer, Daniel J. Edwards, Erika Ishii, Brianna Knickerbocker, Stefan Martello, Griffin Puatu, Phillip Reich, Zeno Robinson, Robby Sharpe, Stephanie Sheh, Keith Silverstein, Steve Staley, Ellyn Stern, Chris Tergliafera, Brandon Winckler,

  • IMDB
  • 6.2/10
  • MAL
  • 6.5/10
  • 6
  • 2

Forest of Piano

Yıl: 2018 | IMDB: 8043492

Ülke: Japonya, İtalya
Aka: Piano no Mori (TV), Forest of Piano, Piano Forest, The Perfect World of Kai, Piano no Mori (TV) 2nd Season, Piano Forest Second Season
Tür: Animasyon, Macera, Drama, Müzik
Yönetmen: Gaku Nakatani,
Oyuncular: Tony Azzolino, Johnny Yong Bosch, Reba Buhr, Griffin Burns, Dorothy Elias-Fahn, Doug Erholtz, Erika Harlacher, Kyle McCarley, Zachary T. Rice, Tristan Wright, Kaiji Tang, Natsuki Hanae, Sôma Saitô, Lucien Dodge, Barbara Goodson,

  • IMDB
  • 7.2/10
  • MAL
  • 7.3/10