( 1973 - )


( 47 yaşında 1.94 m boyunda )

Doğum Adı: Ólafur Darri Ólafsson Tarihi: 13/03/1973 Yeri: Connecticut, ABD

Kısa Biyografi

Ólafur Darri was born in Connecticut, USA in 1973. He has lived in Iceland for most of his life and works full time as an actor. He does a lot of theatre work as well as films and he is one of the founders of the Vesturport theatre company, which has performed around the world.

Son Güncelleme Tarihi: 20-03-2020

Ólafur Darri Ólafsson rol aldığı yapımlar.

  • 5
  • 5

How to Train Your Dragon: The Hidden World

Yıl: 2019 | IMDB: 2386490

Ülke: ABD, Japonya
Aka: Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3, How to Train Your Dragon 3
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Aile, Kurgu
Yönetmen: Dean DeBlois,
Oyuncular: Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham, Cate Blanchett, Gerard Butler, Craig Ferguson, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, Kristen Wiig, Kit Harington, Justin Rupple, Robin Atkin Downes, Kieron Elliott, Julia Emelin, Gideon Emery,

  • DP
  • 7.8/10
  • IMDB
  • 7.5/10
  • MT
  • 71
  • RT
  • 91
  • 1
  • 2

Hilda

Yıl: 2018 | IMDB: 6385540

Ülke: İngiltere, Kanada
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Yönetmen: Andy Coyle,
Oyuncular:

  • IMDB
  • 8.6/10