Foto

( 1972 - )


( 50 yaşında 1.6 m boyunda )

Doğum Adı: Romi Park Tarihi: 22/01/1972 Yeri: Tokyo, Japonya

Eşleri: (2020 -)   ,

Kısa Biyografi

Ms. Park is among the newer voice actors in the anime industry. She is of Korean descent and was born in Edogawa, Tokyo in 1972. Among her works is for the TV series Digimon Adventure 02 (2000), in which she is the voice of Ken Ichijouji/Digimon Kaizer, and Fullmetal Alchemist (2003) and Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009), in which she voices Edward Elric.

Son Güncelleme Tarihi: 08-08-2022

Romi Park yer aldığı yapımlar

  • 1
  • 2

Dragon Pilot: Hisone and Masotan

Yıl: 2018 | IMDB: 8528256

Ülke: Japonya
Aka: Hisone to Maso-tan, Dragon Pilot: Hisone and Masotan, Hisone & Masotan, Hisone and Maso-tan, HisoMaso
Tür: Animasyon, Kurgu, Bilim Kurgu
Yönetmen: Shinji Higuchi,Hiroshi Kobayashi,Takahiro Hasui,Hiroki Hirano,Shohei Miyake,Hideyuki Satake,Geisei Morita,Noriyuki Nomata,
Oyuncular: Misaki Kuno, Tomoyo Kurosawa, Matsunojo Kanda, Yûki Kaji, Rie Kugimiya, Jôji Nakata, Christine Marie Cabanos, Ray Chase, Allegra Clark, Marshall Givens, Carrie Keranen, Bryce Papenbrook, Doug Stone, Sarah Anne Williams, Maki Kawase,

  • IMDB
  • 6.9/10
  • MAL
  • 7.3/10
  • 1
  • 1

Attack on Titan: The Roar of Awakening

Yıl: 2018 | IMDB: 7941892

Ülke: Japonya
Aka: Shingeki no Kyojin Movie 3: Kakusei no Houkou, Attack on Titan: The Roar of Awakening, Gekijôban Shingeki no Kyojin Season 2: Kakusei no hôkô
Tür: Animasyon, Aksiyon, Kurgu, Korku, Bilim Kurgu
Yönetmen: Masashi Koizuka,
Oyuncular: Yûki Kaji, Yui Ishikawa, Marina Inoue, Hiro Shimono, Yû Kobayashi, Shiori Mikami, Saki Fujita, Yoshimasa Hosoya, Tomohisa Hashizume, Kishô Taniyama, Yû Shimamura, Kenjirô Tsuda, Felecia Angelle, Bryn Apprill, Zach Archibald,

  • IMDB
  • 8.4/10
  • MAL
  • 7.7/10
  • 2
  • 2

Land of the Lustrous

Yıl: 2017 | IMDB: 7790776

Ülke: Japonya
Aka: Houseki no Kuni (TV), Houseki no Kuni, Land of the Lustrous, Country of Jewels, Mücevher Diyarı, Hôseki no kuni
Tür: Animasyon, Aksiyon, Kurgu
Yönetmen: Takahiko Kyogoku,
Oyuncular: Tomoyo Kurosawa, Sarah Wiedenheft, Ai Kayano, Yumi Uchiyama, Ayahi Takagaki, Mamiko Noto, Shelley Calene-Black, Heidi Hinkle, Savanna Menzel, Ayane Sakura, Jôji Nakata, Brian Mathis, Genevieve Simmons, Serena Varghese, Ari Ozawa,

  • IMDB
  • 7.9/10
  • MAL
  • 8.4/10
  • 5
  • 3

Kakegurui

Yıl: 2017 | IMDB: 7131720

Ülke: Japonya
Aka: Kakegurui, Kakegurui: Compulsive Gambler, Gambling School, Kakegurui××, Kakegurui 2nd Season, Kakegurui: Compulsive Gambler 2nd Season
Tür: Animasyon, Drama, Gizem, Gerilim
Yönetmen: Yûichirô Hayashi,Kiyoshi Matsuda,Yasunori Gotô,Takashi Kobayashi,Norihito Takahashi,
Oyuncular: Saori Hayami, Tatsuya Tokutake, Miyuki Sawashiro, Minami Tanaka, Ayaka Fukuhara, Mayu Udono, Mariya Ise, Yuki Wakai, Brian Timothy Anderson, Kira Buckland, Griffin Burns, Skyler Davenport, Robbie Friedman, Kellen Goff, Matthew Greenbaum,

  • IMDB
  • 7.2/10
  • MAL
  • 7.2/10
  • 44
  • 42
  • DP
  • 8/10
  • IMDB
  • 6.8/10
  • MAL
  • 5.7/10