( 1983 - )


( 37 yaşında 1.78 m boyunda )

Doğum Adı: Star LaPoint Tarihi: 30/11/1982 Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

Kısa Biyografi

Born in 1983, American actress/model Star LaPoint has already managed to become an accomplished actress and model within a few years. Star modeled for TMG (Talent Management Group) and has already landed roles in Everwood, Touched By An Angel, Firestarter 2 and I'll Always Know What You Did Last Suumer - in which she plays Kelly.

Son Güncelleme Tarihi: 07-04-2020

Star LaPoint rol aldığı yapımlar.

  • 2
  • 1

I'll Always Know What You Did Last Summer

Yıl: 2006 | IMDB: 0469111

Ülke: ABD
Aka: I Know What You Did Last Summer 3, I Know What You Did Three Summers Ago, I Will Always Know What You Did Last Summer, I'll Always Know
Tür: Korku
Yönetmen: Sylvain White,
Oyuncular: Brooke Nevin, David Paetkau, Torrey DeVitto, Ben Easter, Seth Packard, K.C. Clyde, Clayton Taylor, Michael Flynn, Britt Leary, Star LaPoint, Junior Richard, Levy Whitlock, Chad Chiniquy, Manny Slack, James Jamison,

  • IMDB
  • 3.5/10
  • RT
  • 0