Cinayet Süsü

Film   2019     [26-03-2019 -> 21-12-2020]

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri günün birinde hiç alışık olmadıkları bir cinayet vakasıyla karşılaşırlar. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan ekip olaya el koyar. Ancak tuhaf cinayetler birbiri ardına gelmektedir. Ekibin elinde ne bir delil, ne de bir ipucu vardır. Sinirler gerilmeye, amirler rahatsız olmaya başlar. Vakalar arttıkça basının ve halkın ilgisi de yoğunlaşmaktadır. Bu durum Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı yaratır. Sonunda Emniyet Genel Müdürü, Amerika'dan gelen “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu da rehberlik etmesi için başkomiser Emin'in ekibine atar. Telaş, baskı ve çaresizlik altında ezilen Emin ve arkadaşları, Türkiye'nin gördüğü en tuhaf seri cinayet zincirini, olabilecek en ters köşe yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Sonunda tek bir soru kalmıştır: katil mi pes edecek, yoksa polisler mi?


Yayın Tarihi: 25-10-2019 [1175] Dil: Türkçe Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Baskomiser Emin

Komiser Asuman

Komiser Salih

Suc Uzmani Dizdar Kosu

Komiser Yardimcisi Alaattin

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Süpheli Kadin

Bengü Tömer

Uygar Ten

Haber Spikeri

Selahattin

Bomba Imha Uzmani

Olay Yeri Memur

1. Maktülün Esi

2. Maktiülün Esi

Fulya

Ziya Gul

Senior man / yasli adam

Emel Umar

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
Komedi, Suç
SÜRE
112 Dakika
6.4 /10 - (17)

morgoth    07-11-2019 04:38 Id:7095


Öncelikle  filmde küfür ve cinsellik var. Filmin başında bunun uyarısı var fakat filmin kalitesini düşürmüş bence. Ölümlü dünya filminde olduğu gibi çok güzel bir senaryo var ama bir seviye daha iyi olur muydu dedirtiyordu. Bu filmde de o seviye yakalanamamış. Senaryo sahne oyunculuklar kurgu çok iyi fakat diyaloglar basit geldi. Sanki doğaçlama yapılmış gibiydi. Filmde insanı yoracak seviyede her sahnede müzik var. Bu filme komedisiz daha ciddi bir tekrar filmi çekilmez mi demeden edemeyeceğim.

ynsmrdrms    02-05-2020 07:04 Id:9083


Final dışında gereksiz bir film. Bu kadar kötü film olmaz diyordum demek ki oluyor muş. Beklentim düştü. Çok çok iyi senaryoyla bu kadar kötü bir iş çıkması akla hayale sığmıyor.

alpalp84    07-05-2020 10:32 Id:9144


Uzman

Absürt komedi olan, kaliteli oyuncuları sayesinde seyredilebilecek bir yapım. Yer yer çok güldüğüm sahnelerde oldu. Yer yer küfürlü komediye kaçmasaydı ailecek seyredilebilecek bir yapım olabilirdi.

borrang    09-05-2020 12:31 Id:9161


Kıdemli

Leyla ile Mecnun dizisinden Ali Atay 'in yazıp yönettiği, yer yer insanı gülmekten kırıp geçiren çok iyi espiriler olan, son dönem komedilerinden oldukça farklı bir absürt komedi. Birbirinden beceriksiz cinayet büro ekibini oynayan tüm oyuncular çok başarılı.

Con Vayne    03-06-2020 11:10 Id:9513


Kıdemli

Kara film yada kara komedi olacak iken absürd komedi olmuş olması kaliteyi düşürmüş, beklentim daha ciddi bir şekilde olması idi.  Gülmek için tam 51 dakika bekledim, yani malum düğün konvoyuna kadar.  Çok fazla s*k ve s**iş muhabbeti var.  Chat sahnesinde bu muhabbet iyiydi ama genel olarak sıktı.  En fazla rol Feyyaz Yigit 'de idi ve dilm boyunca karaktere ısınamadım, kötü oynamadı ama role daha uygun bir isim seçilebilirdi.  
Senaryo ve final güzel fakat dediğim gibi daha ciddi bir kara film olsa idi finali ile mükemmel olurdu. Yazık edilmiş. 

Videolar

Galeri