Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

(Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi)

Film   2021     [19-04-2021 -> 13-09-2021]

The Master of Kung Fu olarak da bilinen Shang-Chi, babası tarafından bir suikastçi olması üzere çocukluğundan itibaren yetiştirilmiştir. Shang-Chi'nin babası ise ölümsüz bir büyücüdür. Shang-Chi yalnızca sıradan bir suikastçi olmamakla birlikte simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanacaktır. Babasının düşmanıyla dost olan kahraman, dünyayı gezecek ve birçok süper kahramanla yolları kesişecektir.


Yayın Tarihi: 16-08-2021 [722] Aka:
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
  • Steamboat
Dil: Mandarin, İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Shaun / Shang-Chi

Katy

Trevor Slattery

Xialing

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Ying Nan

Master Guang Bo

Razor Fist

Death Dealer

Chancellor Hui

Young Shang-Chi

Young Xialing

Teen Shang-Chi

Waipo

Mrs. Chen

Ruihua

Jon Jon

BMW Driver

Yuchen

Gao Lei

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD, Avustralya
TÜR
Aksiyon, Macera, Kurgu, Bilim Kurgu
SÜRE
132 Dakika
OY VER

umutheatre    04-09-2021 20:51     Id:13386


Tam incelemem şu andan itibaren Arakat Mag'de.

NOT: Yakın zamanda ve gelecekte göreceğimiz tarihi belirli olan filmler için hazırladığım sürekli güncel, canlı tuttuğum Sinema ve Televizyon Takvimi' de artık yayında.

''Disney ve Marvel'ın ortaklaşa aldığı kararla, ''Black Widow''u eş zamanlı olarak hem sinemalarda hem de Disney+'ta vizyona sokması bütün sektörün gözünü üzerlerine dikmişti. Filmin ilk üç günlük performansı Disney+ ile 80 milyon $'a ulaşmış ama bu hasılatın büyük çoğunluğu Disney+'dan satın alımlar ile kazanılmıştı. Ardından filmin korsana gelişi insanları, sinemada veya 30 $ ödeyip Disney+'dan izleme düşüncesinden hızlıca uzaklaştırdı ve uzun zaman sonra ilk kez bir Marvel filmi düşük bir hasılat ile gişe macerasını tamamladı. Scarlett Johansson da Disney'e dava açtı zaten.

''Endgame'' sonrası Marvel evreninde gelecek her filmin büyük bir sükse yaratmasını beklediğim 4. fazda ''Black Widow'' kesinlikle bu faza ait olmayan, geçmiş bir hikayeye odaklanmış ve araya evrenin geleceğine hizmet edecek sadece 1-2 karakter katmıştı. Hatalarından yol yakınken geri döndüler ve ''Shang-Chi and the Legend on the Ten Rings''i eş zamanlı olarak Disney+'ta da yayınlamayı değil, önce sinemalarda, 45 gün sonrasında ise dijital platformlarında yayınlayacaklarını duyurdular. (Bütün Disney filmleri vizyona girdikten 45 gün sonra Disney+'ta yayınlanacak.)

Hal böyleyken bütün dünyanın gözü Marvel'ın, farklı kültüre sahip yeni bir süper-kahramanı tanıttığı ''Shang-Chi and the Legend on the Ten Rings''e dikildi. Paramount Stüdyoları daha filmin gişe rakamları belli olmadan ''Top Gun: Maverick''i; Kasım 2021'den Mayıs 2022'ye, ''Mission Impossible 7''ı ise Mayıs 2022'den Eylül 2022'ye erteledi. Hollywood'un filmlerini yayınlamak için oldukça çekinceli ve kararsız olduğu bu dönemde yeni filmlerini, durduğu yerde eskitiyor olması da oldukça garip.''

Fragman / Trailer

Galeri

Çeviri Duyuruları

Sürüm: Düzgün bir sürüm çıkınca.
Not: https://twitter.com/hasangdr https://twitter.com/xqnder

Son Güncelleme: 07-09-2021 21:23